Energetikai Technikum és Kollégium Paks

Skip to: site menu | section menu | main content

 

Csengetési rend

1. 07:50 - 08:35
2. 08:45 - 09:30
3. 09:40 - 10:25
4. 10:35 - 11:20
5. 11:40 - 12:25
6. 12:45 - 13:30
7. 13:40 - 14:25
8. 14:30 - 15:15
9. 15:20 - 16:05


VERSENY-EREDMÉNYEK

ESZI facebook ESZI youtube csatorna
ESZIgram ESZI TikTok

Energetikai Technikum és Kollégium

 

Oktatók

Főállású oktatók

 NévOktatási területTisztségTelefone-mail
1Adorján Györgytestnevelés75/519-300
mellék: 360
adorjanEmail
2Akkerman Gáborkollégiumi nevelőtanárkollégiumi csoportvezető75/511-171akkermanEmail
3Ákoshegyi Gerda Máriamatematikaosztályfőnök75/519-323akoshegyiEmail
4Bacsó Miklósinformatikamunkaközösség-vezető, osztályfőnök75/519-300
mellék: 353
bacso.miklosEmail
5Barkovics Lajosgépészet75/519-300
mellék: 334
barkovicsEmail
6Bartos Istvánelektronika-elektrotechnika75/519-300
mellék: 355
bartosiEmail
7Berger Tímeaangol nyelv75/519-300
mellék: 336
bergertEmail
8Bernhardt Krisztinaangol nyelvközismereti igazgatóhelyettes, osztályfőnök75/519-326bernhardt.krisztinaEmail
9Bese Dóramagyar nyelv és irodalomosztályfőnök75/519-300
mellék: 339
bese.doraEmail
10Bezzegné Nikl Évainformatika75/519-300
mellék: 353
bezzegneEmail
11Bodroghalmi Lászlókollégiumi nevelőtanárkollégiumi csoportvezető75/511-171bodroghalmiEmail
12Borbás Anikókollégiumi nevelőtanárkollégiumi csoportvezető75/511-171borbasaEmail
13Bordácsné Papp Mónikatörténelem, földrajzosztályfőnöki munkaközösség-vezető, osztályfőnök75/519-325bordacsneEmail
14Borsi Viktorkollégiumi nevelőtanárkollégiumi csoportvezető75/511-171borsivEmail
15Borsiné Kéri Petrakollégiumi nevelőtanárkollégiumi csoportvezető75/511-171keriEmail
16Csanádi Zoltánelektronika-elektrotechnikaigazgató75/519-301csanadiEmail
17Csanádi-Fodor Melindakörnyezetvédelem, biológiaosztályfőnök75/519-308csanadifmEmail
18Csötönyiné Fodor Erikamatematikamunkaközösség-vezető75/519-323csotonyinefodor.erikaEmail
19Dallos Tibor Zsoltkollégiumi nevelőtanárkollégiumi csoportvezető75/511-171dallostEmail
20Damjanovitsné Eke Violettafizika75/519-300
mellék: 354
damjanovitsneEmail
21Dávid Gergelyelektronika-elektrotechnika75/519-306david.gergelyEmail
22Doba AntalGépészetmunkaközösség-vezető, osztályfőnök75/519-300
mellék: 347
doba.antalEmail
23Faragó Andrásmatematika, fizika, elektronika-elektrotechnika75/519-323faragoaEmail
24Führpaszné Fekete Gabriellamagyar nyelv és irodalom, német nyelvosztályfőnök75/519-325fuhrpaszneEmail
25Györe Lászlógépészetosztályfőnök75/519-300
mellék: 334
gyoreEmail
26Győrfiné Körhegyi Máriaangol nyelv, orosz nyelvmunkaközösség-vezető75/519-314gyorfineEmail
27Hajdók Beátainformatika75/519-313hajdok.beataEmail
28Horváth Beatrixangol nyelv, orosz nyelv
magyar nyelv és irodalom
29Horváth Gáborinformatika, gépészetosztályfőnök75/519-313hotvath.gaborEmail
30Horváth Józsefelektronika-elektrotechnika75/519-300
mellék: 359
horvath.jozsefEmail
31Horváth Pálelektronika-elektrotechnikamunkaközösség-vezető, osztályfőnök75/519-300
mellék: 355
horvath.palEmail
32Horváth Tiborgépészetosztályfőnök75/519-300
mellék: 346
horvathtEmail
33Horváthné Néder Hajnalkagépészet,
elektronika-elektrotechnika
75/519-309horvathnenhEmail
34Jorga Krisztina Katinkamatematika, informatika75/519-323jorgaEmail
35Káspári Tamásmatematika, kémia75/519-323kaspariEmail
36Kélingerné Sáfrány Sziviagazdálkodás és menedzsment75/519-328kelingerneEmail
37Keller-Kovács Lucaangol nyelvDÖK szervező, osztályfőnök75/519-314kovacsklEmail
38Kocsis-Falvai Viktóriaangol nyelv75/519-300
mellék: 336
kocsis-falvai.viktoriaEmail
39Kocsmár Istvángépészetosztályfőnök75/519-309kocsmarEmail
40Kószó Krisztina Máriamatematika, fizika, gazdálkodás és menedzsmentszakképzési igazgatóhelyettes75/519-322koszoEmail
41Kovácsné Gosztonyi Rékainformatika75/519-313grekaEmail
42Krizl Editmatematika,
gazdálkodás és menedzsment
75/519-323
43Lacza Csabatestnevelésosztályfőnök75/519-300
mellék: 351
laczacsEmail
44Lampertné Dr. Akócsi Ildikógazdálkodás és menedzsment75/519-328lampertneEmail
45Laták Istvánmagyar nyelv és irodalom, történelemosztályfőnök75/519-300
mellék: 339
latakiEmail
46Loószné Bernáth Orsolya Nóraangol nyelvosztályfőnök75/519-300
mellék: 336
looszneEmail
47Makó Andráskollégiumi nevelőtanár75/511-171makoEmail
48Manzinger Józsefelektronika-elektrotechnika75/519-300
mellék: 359
manzingerjEmail
49Mayer Anitakollégiumi nevelőtanárkollégiumvezető, kollégiumi csoportvezető75/511-171mayerEmail
50Mester Katalinnémet nyelv, történelemosztályfőnök75/519-300
mellék: 331
mester.katalinEmail
51Mittlerné Kövér Évamatematika, földrajz
gazdálkodás és menedzsment
75/519-321mkeEmail
52Molnár József Péterkollégiumi nevelőtanárkollégiumi csoportvezető75/511-171molnarEmail
53Nagy Évaügyvitel75/519-318nagyeEmail
54Nagy Gábortestnevelésmunkacsoport-vezető, osztályfőnök75/519-300
mellék: 351
nagygEmail
55Nagy János Róbertkörnyezetvédelem, kémiagyakorlati oktatásvezető, munkacsoport-vezető75/519-308nagyjEmail
56Nagy Róbertgépészetosztályfőnök75/519-327nagyrEmail
57Nagyné Lakos Máriamatematika, fizika75/519-300
mellék: 354
nagyneEmail
58Németh-Kovács Lilla Viktóriaügyvitel75/519-318kovacslvEmail
59Oláh Katalin Erzsébetangol nyelv75/519-300
mellék: 336
olah.katalinEmail
60Paréj Mihálygépészet75/519-309parejmEmail
61Pavlík-Till Reginatestnevelésosztályfőnök75/519-300
mellék: 360
pavlikrEmail
62Strasszer Évanémet nyelv75/519-300
mellék: 331
strasszer.evaEmail
63Szakács Istvángépészetosztályfőnök75/519-309szakacsiEmail
64Tarnai Anitatörténelem, német nyelv, etika75/519-300
mellék: 339
tarnai.anitaEmail
65Tőkés Lauragazdálkodás és menedzsmentmunkaközösség-vezető75/519-328tokes.lauraEmail
66Varga Mónikamatematika75/519-323vargamEmail
67Vas Veramagyar nyelv és irodalom, történelemosztályfőnök75/519-325vas.veraEmail
68Verasztóné Zsiga Orsolyainformatikaosztályfőnök75/519-300
mellék: 353
verasztoneEmail
69Vida Ibolya Máriamagyar nyelv és irodalommunkaközösség-vezető, osztályfőnök75/519-325vida.ibolyaEmail
70Zsidi Mónikakörnyezetvédelem75/519-300
mellék: 338
zsidimEmail
71Madár OtíliamatematikamadaroEmail
72Mihályi-Bogár Juditangol nyelv,
magyar nyelv és irodalom
bogar.juditEmail

Óraadó oktatók

 NévOktatási területTisztségTelefone-mail
1Bajor Péterelektronika-elektrotechnikabajorpEmail
2Bedi Ildikógazdálkodás és menedzsment
3dr. Girst Juliannajogi ismeretek75/519-328
4Gurics Annamáriagazdálkodás és menedzsment
5Hornyák Józsefinformatika,
elektronika-elektrotechnika
informatikai vezető75/519-300
mellék: 371
hornyakEmail
6Krizsán Árpádmatematika, fizika75/519-323krizsanEmail
7Liszicza Istvángazdálkodás és menedzsment75/519-328lisziczaEmail
8Papp Olgaorosz nyelv75/519-300
mellék: 336
papp.olgaEmail
9Pup Gusztávkörnyezetvédelem
10Tar Annamáriagazdálkodás és menedzsment, jogi ismeretekgazdasági igazgatóhelyettes75/519-324tarEmail
11Tóth Zoltáninformatika
12Weisz Jánoselektronika-elektrotechnikaweiszEmail

Iskolapszichológus és fejlesztő pedagógusok

 NévOktatási területTisztségTelefone-mail
1Eszenyi Gabriellafejlesztőpeadagógus
2Hircziné Kürti Krisztinafejlesztőpedagógus
3Mannász Alizfejlesztőpedagógus
4dr. Orováné Csatári Ildikó Erzsébetiskolapszichológus
5Száraz Eszterfejlesztőpedagógus

Cisco logo

ICDL

Europass

Kutató Diákok Mozgalma

MATEHETSZ

Hümér Energiavámirok