Skip to: site menu | section menu | main content

 

Energetikai Szakgimnázium és Kollégium
Paks

 

Beiratkozás a 2016/2017-es tanév szakképző évfolyamaira

► 1G/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1W/13 Webmester (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1E/13 Elektronikai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1N/13 Nukleáris energetikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1P/13 Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Nappali tagozat; 1 éves képzési idő)

► 1I/13 Idegen nyelvi titkár (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1G2/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

▼ 1G/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Gépgyártástechnológiai technikus
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Andi Áron
Bacs József
Bódi Krisztián
Bonyai Zsolt
Brozsek Dániel Zoltán
Czinkon Csaba
Csenki Levente
Diófási Dávid
Doszpod Dávid Zoltán
Feidt Roland
Feke Lajos
Frast Gergely
Görög Ferenc
Hanol Milán
Hollósi Ede
Jankó Ambrus
Józsa Bálint
Kesztyüs Máté
Kiss Nándor Lajos
Kubicza Sándor
Lisztmayer Ákos
Nagy Róbert
Pámer Krisztián
Pesti Ákos
Sánta Balázs
Szabó Zsolt
Szarvas Máté
Szász Tamás
Tóth Ádám

Dokumentunok


Értesítés

Adatlap

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Tájékoztatás
a támogatásokról

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1W/13 Webmester (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Webmester
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Basa Mátyás
Bengő Evelin
Busa Dávid
Farkas Dávid
Horváth Dávid
Kiss Anikó Sarolta
Kókai Gábor
Kovács Gergő
Kungl Dénes
Kurucz Bence
Ledneczki Ria
Nagy Bence
Nagy Gellért Ákos
Noszkó Gergő Antal
Orsós Bence Balázs
Papp Richárd
Rompf Barnabás
Rosta Richárd
Suhajda Kristóf
Tóth Mária Antónia

Dokumentunok


Értesítés
(korábbi ESZI-s tanulók részére)

Kollégiumi
jelentkezési lap

Adatlap
(korábbi ESZI-s tanulók részére)

Értesítés
(másik intézményből jelentkezők részére)

Tájékoztatás
a támogatásokról

Adatlap
(másik intézményből jelentkezők részére)

▼ 1E/13 Elektronikai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Elektronikai technikus
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Beréti Menyhért Máté
Biró Gergő
Bodroghalmi Levente
Csapó Nikolett
Dobai Roland
Domokos Gergő
Farkas Dávid
Hanol István Dávid
Hrivik Máté Bálint
Koleszár Zoltán
Lacza Barnabás
Markovics Viktor
Orova Dániel József
Papp Zoltán
Pintér Péter
Szabó Bálint
Tóth-Albert Tibor
Tusa Balázs

Dokumentunok


Értesítés

Adatlap

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Tájékoztatás
a támogatásokról

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1N/13 Nukleáris energetikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Nukleáris energetikus
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Artim Gréta
Csibi Gréta Nikolett
Drégely Adél Dorina
Farkas András
Farkas Dorottya
Fazekas Ramóna
Fehérvári Máté
György Péter
Kovács Flórián
Lacza Diána
Okvátovity Szonja
Polonkai Zoltán
Pukli Csilla
Schönhardt Zsanett
Szabados Laura
Száraz Mónika
Thiesz Dávid

Dokumentunok


Értesítés

Adatlap

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Tájékoztatás
a támogatásokról

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1P/13 Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Nappali tagozat; 1 éves képzési idő)

Pénzügyi-számviteli ügyintéző
Nappali tagozat; 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Érdi Gabriella
Fekete Petra Babett
Forrai Zsuzsanna
Frits Fanni Rebeka
Griezer Orsolya
Jantner Helga
Kerti Krisztián
Koloh Éva
Prókai Eszter Virág
Ragoncsa Evelin
Repovszki Anna
Varga Gergő
Volf Ernő
Walter Éva

Dokumentunok


Értesítés

Adatlap

Tájékoztatás
a támogatásokról

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1I/13 Idegen nyelvi titkár (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Idegen nyelvi titkár
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Blága Csilla
Bogos Imola
Fenyvesi Tekla
Haaz Dóra
Haaz Orsolya
Hauzman Eszter
Kósa Evelin
Kövecses Dorina
Mérges Anett
Millei Melinda
Rácz Barbara

Dokumentunok


Értesítés

Adatlap

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Tájékoztatás
a támogatásokról

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1G2/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

Gépgyártástechnológiai technikus
Nappali tagozat, 2 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Acsádi Sándor
Bach József
Bali Bence
Benke Márk
Ékes László
Frönlich Alex Bence
Kenyeres Ádám
Klein András
Kovács Márk
Kovács Norbert
Márkus Milán
Palásti Máté
Rácz Dávid
Tóth Dávid Miklós
Veinbach Henrik
Závodi Zsolt András
Zsiga György Zoltán

Dokumentunok


Értesítés paksi tanulók részére

Értesítés vidéki tanulók részére

Adatlap

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Tájékoztatás
a támogatásokról

Kollégiumi
jelentkezési lap

Cisco logo

ECDL

Europass

aiddtiszk

Kutató Diákok Mozgalma

Hümér Energiavámirok

Határtalanul