Skip to: site menu | section menu | main content

 

Energetikai Szakgimnázium és Kollégium
Paks

 

Beiratkozás a 2015/2016-os tanév szakképző évfolyamaira

► 1G/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1W/13 Webmester (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1E/13 Elektronikai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1N/13 Nukleáris energetikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1P/13 Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Nappali tagozat; 1 éves képzési idő)

► 1I/13 Idegen nyelvi titkár (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

► 1G2/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

► 1P2/13 Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

► 1Ü2/13 Ügyviteli titkár (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

*/ ?>

▼ 1G/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Gépgyártástechnológiai technikus
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Akkerman Gergely
Balogh Csaba
Bárdosi Bence
Bodor Gábor
Buchmüller Barna
Császár János Ágoston
Csepella Balázs
Csongrádi Ákos
Decsi Simon
Feil Rudolf
Fekete Bence
Fritz Dávid
Hosnyánszki János Dániel
Ignácz András
Kercsó Kristóf
Kovács Márton Zoltán
Ledneczki József László
Lung Máté
Meixner Márk
Meskál Dániel
Németh Zoltán
Szabó Bence
Szabó Valentin Endre
Szigetvári Szilárd
Szőts Barna
Tenke Ádám
Tenki Zsombor
Tóth Zoltán
Veisz Bálint
Wiszthaller Bence

Dokumentunok


Értesítés

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Adatlap

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1W/13 Webmester (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Webmester
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Árki Bálint
Bán Erik
Bihary Dávid
Czeglédi Kristóf
Csike Máté József
Fonyódi Szabolcs
Gáspár Balázs
Gyarmati Péter
Hodován Attila
Horváth Dániel
Ihos Gábor
Kerepesi-Kovács Miklós
Kun Roland
Madár Dániel Imre
Makai Milán
Markó Viktor
Markos Richárd Mátyás
Molnár Ferenc Manfréd
Molnár Zsolt
Németh László
Orosz József Botond
Plézer Regina
Stiener Norbert
Vácz Zoltán
Varga Tamás Zoltán
Varga Valentin
Vörös Gergely

Dokumentunok


Értesítés
(korábbi ESZI-s tanulók részére)

Kollégiumi
jelentkezési lap

Adatlap
(korábbi ESZI-s tanulók részére)

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Értesítés
(másik intézményből jelentkezők részére)

Adatlap
(másik intézményből jelentkezők részére)

▼ 1E/13 Elektronikai technikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Elektronikai technikus
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Biró Tamás
Csapó Nikolett
Gaál Csanád Zoltán
Gangel Simon
Huszák Donát
Kertész Zoltán
Kocsner Péter
Kovács János
Kovács Tamás Dávid
Lazar Iván
Michl Gábor
Prókai Péter
Siklósi Zoltán
Szabó Dániel
Tumpek József

Dokumentunok


Értesítés
(korábbi ESZI-s tanulók részére)

Kollégiumi
jelentkezési lap

Adatlap
(korábbi ESZI-s tanulók részére)

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Értesítés
(másik intézményből jelentkezők részére)

Adatlap
(másik intézményből jelentkezők részére)

▼ 1N/13 Nukleáris energetikus (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Nukleáris energetikus
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Bucz Ágnes
Csizmadia Fanni
Doszpod Tamás
Greksa Dávid
Kiss Tamás
Loparits Pál István
Mózsa Anita
Nyitrai Patrik
Somogyi Nikokolett
Stumpf Bálint
Szabó Ádám
Szabó Eszter Zsófia

Dokumentunok


Értesítés

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Adatlap

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1P/13 Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Nappali tagozat; 1 éves képzési idő)

Pénzügyi-számviteli ügyintéző
Nappali tagozat; 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Bata Cintia
Farkas Bettina
Haaz Judit
Horányi Péter
Horváth Barbara
Huszti Ádám
Kovács Imre
Kunner Bernadett
Lacza Zsanett
Palkó Hédi
Pere Kamilla
Tárnok Maja

Dokumentunok


Értesítés

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Adatlap

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1I/13 Idegen nyelvi titkár (Nappali tagozat, 1 éves képzési idő)

Idegen nyelvi titkár
Nappali tagozat, 1 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Fodor Ivett
Hauzman Réka
Hernádi Nikolett
Kajári Bettina
Krisztián Dóra
Lacza Csilla
Siklósi Dóra
Lénárt Nikolett
Rácz Anikó
Salihu Gentiana
Szlanyinka Dóra
Vajda Judit
Varga Tímea
Vincze Nikolett

Dokumentunok


Értesítés

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Adatlap

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1G2/13 Gépgyártástechnológiai technikus (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

Gépgyártástechnológiai technikus
Nappali tagozat, 2 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Akkerman András
Badics Norbert
Balog Aurél Erik
Berki Benjamin
Blumenschein Vilmos
Debreceni Máté Bence
Fazekas Viktor
Kelemen Kristóf Máté
Kern Zoltán
Linszky Levente István
Mendi Krisztián
Merekva Dávid
Merkl Szilárd
Nagy Ákos
Nyisztor László
Nyisztor Olivér
Nyisztor Péter
Orgován György
Peszt Kristóf
Piros Szabolcs László
Povisel Márton István
Ruszkai Pál
Sánta Bálint Ernő
Sersli Zsolt
Stadler Erik
Stefán Erik
Széperdei Bence
Szőcs István
Tamaskó Patrik
Tumpek Gergely
Tóth Norbert Dávid
Tórh Attila Márk
Veszprémi Zsolt

Dokumentunok


Értesítés

Tankönyvjegyzék

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Adatlap

Kollégiumi
jelentkezési lap

▼ 1P2/13 Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

Pénzügyi-számviteli ügyintéző
Nappali tagozat, 2 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Dokumentunok


Értesítés

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Adatlap

▼ 1Ü2/13 Ügyviteli titkár (Nappali tagozat, 2 éves képzési idő)

Ügyviteli titkár
Nappali tagozat, 2 éves képzési idő

A szakra felvettek névsora

Dokumentunok


Értesítés

Értesítés átírányításról

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

Adatlap
*/?>

Cisco logo

ECDL

Europass

aiddtiszk

Kutató Diákok Mozgalma

Hümér Energiavámirok

Határtalanul